TKGroźby karalne: list do Andrzeja Rzeplińskiego

włącz czytnik
Groźby karalne: list do Andrzeja Rzeplińskiego
Prezes TK A. Rzepliński, 3 maja 2015. Foto: J. Bogacz

Od Redakcji Obserwatora: Nie publikowaliśmy dotąd takich listów (przychodzi ich sporo do Trybunału), bo ich autorzy nie są godni, by ich teksty znalazły się obok artykułów ludzi szanowanych. Uczyniliśmy jednak wyjątek, bowiem poniższy anonim zawiera groźby nie tylko pod adresem prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego, ale także jego rodziny.
Publikujemy ten list, by pokazać, jakie zatrute owoce wydaje kampania zniesławiania, opluskwiania i czystej nienawiści do konstytucyjnego organu państwa i jego prezesa, który dla wcale licznych środowisk uosabia to, przed czym się wzdragają: otwartość i gotowość do dialogu oraz jednoczesne trwanie przy wartościach, które przyrzekło się przestrzegać.
Udostępniamy ten tekst, gdy już został przekazany Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.
Liczymy, że zrobi ona wszystko, by ujawnić autora i postawić go przed sądem powszechnym.
List publikujemy bez żadnej ingerencji w pisownię, słownictwo i interpunkcję:

Prezes Trybunału Konstytucyjnego

Andrzej Rzepliński

Al. Jana Christiana Szucha 12a 00-918 Warszawa

Do wiadomości :       Andrzeja Rzeplińskiego prezesa TK

TY stary dziadku jebany jesteś zdrajcą polaków. Ty stary szmaciarzu twoje dni są policzone już nie długo będzie po tobie, nawet ci z Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej nie pomogą.

Ty Andrzej Rzepliński jesteś zdrajcą , co więcej jesteś żydo komuchem my o tym wiemy ! ! ! już nie długo będzie po tobie. Nikt cie nie obroni

Uważaj na siebie jak jedziesz samochodem !!!!!!

Wiem że masz powiązania z politykami PO i Nowoczesnej niebawem na światło dzienne i w TV zostaną pokazane zdjęcia z kim się kontaktujesz i na jakich imprezach jesteś.

Już niedługo kibice, kibole i ONR i reszta prawdziwych polaków cię załatwi, nawet ci immunitet nie pomoże . Dopadniemy cię będziesz zdychał w męczarniach ty i twoja rodzina .

Pamiętaj twój czas dobiega końca i kto cię obroni ??? może merkel ???i Niemcy ??? hahahaha

Won od polityków PiS . Ty Andrzej jesteś psem na smyczy polityków PO i Nowoczesnej widać i słychać i czuć .

Już niedługo na jaw wyjdą kompromitujące cię materiały. Obywatele Polscy cie zajebią i nic cie nie ochroni w tym policja i prokuratura

Pożałujesz wszystkiego ty zdrajco polski, szmaciarzu, pedofilu , leśny dziadu żydo komuch z ciebie

Za ZDRADĘ zostaniesz rozliczony przez suwerena i ludzi, nie przez sądy i prokuratury

Uważaj na siebie stary huju pedofilu. Sędzia TK pedofilem i sprzedajną świnią. Jesteś skorumpowany . Jesteś chory psychicznie !!! Przed grudniem nie będzie ci wesoło szmato peowska hahahahahahahihihihihhihihihihihihihihihihihhihi NIK ci nie pomoże lud polski wymierzy ci sprawiedliwość po swojemu hahahahahahahahahahhaha Uważaj ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Î ! ! ! ! ! ! ! ! Î ! ! ! !

Trybunał Konstytucyjny

Zawartość i treści prezentowane w serwisie Obserwator Konstytucyjny nie przedstawiają oficjalnego stanowiska Trybunału Konstytucyjnego.

 
 
 

Artykuły powiązane

Brak art. powiąznych.

 
 
 

Załączniki

Brak załączników do artykułu.

 
 
 

Komentarze


Michał Bardoń | 21-10-16 13:29
Mam nadzieje ze ten " prawdziwy Polak" spotka "smutnych panów" którzy mu wytłumaczą że za słowa bierze się odpowiedzialność

darotob | 12-11-16 17:50
Z niesmakiem przyjalerm publikacje powyzszego tekstu. Obserwator Konstytucyjny mialem i mam za instytucje o poziomie do ktorego zobowiazuje go nazwa. I co? W jakim celu opublikowano ten tekst? Zeby powiedziec ze sa nagonki roznego sortu na TK i jego Sedziow? Kazdy publicysta - rowniez ja, dostaje czesto teksty z pogrozkami lub obelgami. Dla mnie jest to jak padanie deszczu - meczace, ale na to ze pada nic zrobic nie moge. A tu nagle kolejny umyslowy niedorost napisal bzdety a OK twierdzi - jaki to skandal?! A ile razy kazdy sedzia dostaje takie bzdury? Tak wyglada jakby sztucznie probowano wzbudzic wspolczucie dla Sedziow TK (patrzcie jacy oni sa krzywdzeni na kazdym kroku).
Szanowny Panie Redaktorze KO... naprawde bylo to pociagniecie bezsensowne. Tacy "pisarze" znajda sie zawsze w kazdej sytuacji czasie i w kadym kraju naszego globu! Takie rzeczy wyrzuca sie do smieci, a nie zasmieca KO.
dr Aleksander Tobolewski
publicysta Rzeczpospoliitej

Od Redakcji:
Szanowny Panie,
jeżeli otrzymuje Pan groźby adresowane do Pana rodziny i uważa je Pan za męczący deszcz - to Pana sprawa. Szambo, które w poczcie papierowej i elektronicznej zalewa Trybunał i w szczególności prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego wybiło przed rokiem. Wcześniej sporadycznie, proszę wierzyć - rzadko pisano do TK, a w takiej formie jak w opublikowanym liście - nigdy. Ta haniebna epistolografia to efekt nieustannej, obrzydliwej nagonki polityków, którzy otworzyli pokrywę szamba. Dalej może już być tylko przemoc, a jej użyciem właśnie grozi Rzeplińskiemu Anonim.
Publikacja tego przykładowego maila ma ostrzec władze publiczne, że sędzia sądu konstytucyjnego jest zagrożony. Nie bez powodu ów list trafił do prokuratury. Mam nadzieję, że nie odniesie się do niego równie lekceważąco, jak Pan.
Proszę przyjąć wyrazy szacunku
Piotr Rachtan