TKCzyżby sadyzm w postaci sauté?...(o walce osób niepełnosprawnych o kartę parkingową)

biurokracja| dyskryminacja| Komisja do Spraw Inwalidztwa i Zatrudnienia| komisja lekarska| lekarz prowadzący| niepełnosprawność| parking| samorząd terytorialny| Warszawa| ZUS

włącz czytnik

i czekam co będzie dalej...

Jednak wielkiej nadziei na odrobinę rozsądku w tej sprawie nie mam. Zwłaszcza, że ci z moich koleżanek i kolegów, ze schorzeniami równie nieuleczalnymi i równie jednoznacznymi jak moje, którzy już dostąpili szczęścia stanięcia przed obliczem nowej komisji lekarskiej, i tak zostali poproszeni o uaktualnienie dokumentacji medycznej. A mnie durnej nasuwa się, w związku z tym  jeszcze jedno pytanie. Jeśli pacjent ma dostarczyć kompletną, i w dodatku świeżutką, dokumentację, to kto siedzi w tej światłej komisji i w ogóle po jaką cholerę jest ona powoływana?...

Analogiczne sygnały mamy zresztą z całej Polski. Obawiamy się więc, że będzie tak, jak u nas zwykle. To znaczy, że ostatecznie karty parkingowe otrzymają ci, którzy poradzą sobie w każdych warunkach, tzn. sprytni i silni. A ci naprawdę potrzebujący i istotnie uprawnieni, bo słabi i schorowani, zostaną z niczym, ponieważ nie wystarczy im siły na walkę z urzędniczą machiną, lub z ustawodawczą bezmyślnością, a tak, czy owak, z sadyzmem uprawianym w imieniu polskiego państwa, czyli nas wszystkich Więc zdrowia życzę, Kochani, każdemu z osobna i narodowi całemu.

Całkiem już na finał dodam, że niniejszy tekst napisałam pod pseudonimem. Zmieniłam też swoje imię i nazwisko jeszcze dwukrotnie, tam gdzie występowały one w treści. A to na wypadek, gdyby jakimś, decydującym o kartach parkingowych, czynnikom przyszło do głowy, w stosownym momencie, i oczywiście pod pretekstem czegoś zupełnie innego, wziąć na mnie odwet za napisanie prawdy. Nie ukrywam się jednak specjalnie starannie i każdej medialnej instytucji, kto zechce upublicznić i rozpowszechnić to co na dany temat napisałam, a później podjąć jakąkolwiek interwencję w sprawie, służę swoimi prawdziwymi danymi osobowymi.

Poprzednia 1234 Następna

Państwo

Zawartość i treści prezentowane w serwisie Obserwator Konstytucyjny nie przedstawiają oficjalnego stanowiska Trybunału Konstytucyjnego.

 
 
 

Załączniki

Brak załączników do artykułu.

 
 
 

Komentarze

Brak komentarzy.